17.07.2019

GÖCEK
Mavi yolculuk denince akla ilk gelen yer Göcek, Muğla’ya bağlı küçük, şirin bir yer. Doğası, denizi ve samimi halkıyla ziyaretçilerin gözdesi olan, Göcek’te eğlenceli saatler yaşamak istiyorsanız rüzgar sörfü, dalış gibi su sporlarıyla eğlenceli vakitler geçirin. Masmavi denizleri ile Göcek Mavi Yolculuk rotalarının ilk adresi olmuştur. Yat tutkunlarının tercihi olan Göcek göz alıcı yeşil doğa ve temiz denizi ile en iyi tatil listenizde yerini alıyor.
   

   
 
GÖCEK SIRALIBÜK KOYU
Sıralıbük Koyu yemyeşil ortamı kuşların cıvıltısı ile sizlere serin ve huzur bulabileceğiniz bir yer olan Göcek Sıralıbük tertemiz havası, denizi ile hayran kalabileceğiniz bir yer.            

 
GÖCEK SARSALA KOYU
Doğa severler için yeşil ve mavinin bu güzelliğini görmeden gitmeyin temiz havası ile yumuşak kumu ve duru denizi ile Sarsala Koyun tadını çıkarın. Mavi Yolculukla Sevdiklerinizi, ailenizi, arkadaşlarınızı toplayın ve siz size huzurlu, eğlenceli bir tatilin tadını çıkararak koyların da tadını çıkarın.


 
OSMAN AĞA KOYU                                 
Hiç kesilmeyen bir çeşmeye sahip olan Osman Ağa Koyu yerli halkın ve yat tutkunların gözde oluyor. Yat veya gulet kiralayarak Mavi Yolculuğa çıkarak Osman Ağa Koyunu ziyaret ederek Mavi Yolculuğa çıkarak konforlu ve eğlenceli zamanlar geçirin.   
 
GÖCEK GÖBÜN KOYU
Göbün Koyu küçük ve dar olmasına rağmen çok sevilen bu koy a Mavi Yolculuk yaparak ta gelebilirsiniz iki yüksek tepenin arasından girilen Göcek Göbün Koyu sık zeytin ve çam ağaçlarıyla kaplıdır. Koyu tepeden de seyredebilirsiniz zirveye çıkmak için yürüyebilirsiniz. Tepeden Göcek Göbün Koyu mükemmel bir manzaraya sahiptir.GÖCEK AKVARYUM KOYU
Domuz adası ile Tersane adası arasında olan Akvaryum Koyu temiz denizi, sıcak suyu hiç hissettirmeyen esintisi, güzel çam ağaçlarının kokusu ile mükemmel bir tatil yapabileceğiniz Akvaryum Koyu tekneden balıkları denizin temizliğinden cam gibi tertemiz izleme imkanınız olan bu koy herkesin gözdesi ve en popüler koylardan biridir.